Informacje Katowice

Katowice: „Rodzina 500 plus” - konsultacje już jutro

19 stycznia (wtorek) o 10:00 w Śląskim Urzędzie Wojewódzkim odbędą się konsultacje dotyczące programu rządowego „Rodzina 500 plus”, czyli tego, który dotyczy wsparcia finansowego rodzin i wypłacania świadczenia w wysokości 500 złotych rodzicom oraz opiekunom na każde dziecko do czasu aż osiągnie ono pełnoletniość.

W Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego pojawią się jutro Stanisław Szwed – sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, ponadto Jarosław Wieczorek – wojewoda, samorządowcy, nie zabraknie również przedstawicieli ośrodków pomocy społecznej, urzędów pracy, a także tych, którzy na co dzień działają w organizacjach pozarządowych.

Spotkanie rozpocznie się o 10:00 w Sali Marmurowej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Czas do 10:30 będzie otwartym dla mediów.

Według harmonogramu spotkania o 12:30 ma rozpocząć się briefing w trakcie którego pytania kierować będzie można bezpośrednio do sekretarza stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki  Społecznej – Stanisława Szweda. Konferencja ta odbędzie się w Sali Beskidzkiej (I piętro, sala 244 Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego).

 

Zdjęcie: http://www.katowice.uw.gov.pl/biuroprasowe/Materialy_prasowe.html

 

Artykuł powstał w oparciu o uzyskane informacje przesłane w formie newslettera.

Wróć