Informacje Katowice

Czym jest Office 365?

To aplikacje Office, które znasz i lubisz, powiązane z olbrzymimi możliwościami chmury obliczeniowej – wideokonferencje HD, poczta e-mail klasy biznes, ułatwione zarządzanie IT, platformy społecznościowe w firmie, dostęp do dokumentów z dowolnej lokalizacji.

Zalety Office 365

Office 365 to zdecydowanie więcej niż stacjonarne aplikacje znane z codziennej pracy. To usługi, które pomagają w prowadzeniu efektywnego biznesu.

Bezpieczna poczta e-mail

Niezależnie od tego jak kierujesz swoją firmą potrzebujesz ciągłego dostępu do swojej poczty w sposób szybki i bezpieczny. Dzięki Office 365 możesz korzystać z poczty e-mail, kalendarza i kontaktów gdziekolwiek jesteś szybko i bezpiecznie.

Prosta współpraca

Usługa Office domyślnie zapisuje dokumenty w twoim magazynie online w chmurze, tak więc twoje pliki są automatycznie archiwizowane, a ty masz do niech dostęp praktycznie z dowolnego miejsca. Nie musisz już wracać do biura po plik czy dokument.

Dostęp z każdego urządzenia

Uzyskuj dostęp do dokumentów, plików, poczty e-mail, kalendarzy i kontaktów z dowolnego miejsca dzięki aplikacjom pakietu Office, z których można korzystać na komputerach PC i Mac, a także na tabletach i smartfonach.

Sprawdź teraz! Utwórz bezpłatne 30 dniowe konto

Zarejestruj konto

lub zadzwoń 794 383 256 i dowiedz się więcej.